Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

1 Bump

Alisim 5

 
older

Asked by older at 1:00 PM on Jan. 2, 2013 in Crazy for Credits

Level 69 (2,285,492 Credits)
This question is closed.
Answers (2)
  • so imagine 16 dollars on just that
    Alisim

    Answer by Alisim at 9:52 AM on Jan. 3, 2013

  • we go thru 2 gallons of milk every week
    Alisim

    Answer by Alisim at 9:52 AM on Jan. 3, 2013