Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

1 Bump

AJ

we fetch the lizards food evry 2 weks, we got 5 tubs of food, up to you what u have, we generally 4 crickets and 1 locust. they cost £11 which is about $17.44

 
san78

Asked by san78 at 4:43 PM on Jan. 31, 2013 in Crazy for Credits

Level 48 (294,258 Credits)
This question is closed.
Answers (1)
  • Well I guess is cheaper than dog food lol
    Alisim

    Answer by Alisim at 9:21 AM on Feb. 1, 2013

Next question in Crazy for Credits
SHERRRRI!!!!

Next question overall (General Parenting)
Irish Step Dance

close Cafemom Join now to connect to other members! Connect with Facebook or Sign Up Using Email

Already Joined? LOG IN