Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

Curves and the costs

How expensive is it?

Answer Question
 
Anonymous

Asked by Anonymous at 11:02 AM on Oct. 26, 2009 in Diet & Fitness

Answers (2)
  • I think it was $90 for three months when I looked into it. But I think I got a student discount.
    SaraP1989

    Answer by SaraP1989 at 11:11 AM on Oct. 26, 2009

  • i would call. the prices may vary from location to location... state to state.
    sahlady

    Answer by sahlady at 7:14 PM on Oct. 27, 2009

Join CafeMom now to contribute your answer and become part of our community. It's free and takes just a minute.

Next question in Diet & Fitness
momma-mia!

Next question overall (Kids' Health)
How much is enough?

close Join now to connect to
other members!
Connect with Facebook or Sign Up Using Email

Already Joined? LOG IN