Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

How much should I sell my homemade fudge for at a craft show?

Besides my crafts, I'm selling homemade peanut butter fudge (with peanuts and reesecups in it) and peppermint bark. What should I price them per 1/4 lb?

 
Anonymous

Asked by Anonymous at 11:25 PM on Nov. 23, 2010 in Hobbies & Crafts

This question is closed.
Answers (3)
  • $3.00-$4.00. I love fudge! Mmm
    Sharell8710

    Answer by Sharell8710 at 11:35 PM on Nov. 23, 2010

  • Around $5.00?
    m-avi

    Answer by m-avi at 11:34 PM on Nov. 23, 2010

  • Id' say around $6 or $7 a 1/4 lb. I guess. Now that I think about it, I don't know what fudge usually sells for, lol.
    LovingSAHMommy

    Answer by LovingSAHMommy at 11:36 PM on Nov. 23, 2010