Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

1 Bump

jany

 
san78

Asked by san78 at 11:12 AM on Feb. 7, 2011 in Crazy for Credits

Level 48 (294,258 Credits)
This question is closed.
Answers (5)
  • way to much money
    Alisim

    Answer by Alisim at 1:02 PM on Feb. 7, 2011

  • I have a pear for later
    Alisim

    Answer by Alisim at 1:01 PM on Feb. 7, 2011

  • I like them
    Alisim

    Answer by Alisim at 1:01 PM on Feb. 7, 2011

  • havent got any more rasberries
    Alisim

    Answer by Alisim at 1:02 PM on Feb. 7, 2011

  • they cost about $6.00 at the moment
    Alisim

    Answer by Alisim at 1:02 PM on Feb. 7, 2011

close Join now to connect to
other members!
Connect with Facebook or Sign Up Using Email

Already Joined? LOG IN