Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

helluva deal on kraft cheese!

Posted by on Nov. 19, 2012 at 9:58 PM
  • 2 Replies
Got groceries today and bought 6 8oz blocks of kraft cheese for 88cents each! They're regularly priced at almost $3 each. And I got 3 packages of oscar mayer bologna for 98cents each. 4pk easy mac for $1.88, pork chops (reg pri@e $3.98lb) for $1.98lb, pork ribs (reg price $3.58lb) $1.97lb, land o lakes milk (reg price $4.00 gal) for $2.58 gal. I am super proud of myself this week!
Posted on CafeMom Mobile
by on Nov. 19, 2012 at 9:58 PM
Add your quick reply below:
You must be a member to reply to this post.
Replies (1-2):
CaddyBug
by on Nov. 19, 2012 at 10:05 PM
Woo-Hoo! Gooo Momma!!!!!
Posted on CafeMom Mobile
AzariahsMother
by Lynsey on Nov. 19, 2012 at 10:24 PM

yeah!

Add your quick reply below:
You must be a member to reply to this post.
Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)