Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)

Baking 101 Baking 101

Do you think this a fair amount for cookies and fudge?

Posted by   + Show Post

My neighbor wants peanut butter fudge and cookies. I added up the cost of the materials and it comes out to a little over 15 dollars. Do you think 20 dollars is a fair amount for 1 1/2 lb of fudge and 2 dozen cookies?

by on Feb. 4, 2013 at 5:16 PM
Replies (11-11):
bertie420
by on Feb. 9, 2013 at 12:26 PM

Fudge sells for 15.00 in Savannah and places like that.

 

Add your quick reply below:
You must be a member to reply to this post.
Join the Meeting Place for Moms!
Talk to other moms, share advice, and have fun!

(minimum 6 characters)